HUDBA

Některé z mých mých nahrávek si lze poslechnout na Soundcloud. Jsou zde nahrávky mých skladeb od různých interpretů a samozřejmě nahrávky písní, které zpívám já.

Také najdete různé nahrávky na mém Youtube kanálu.

Thea & Coming Out

V listopadu 2016 jsem dala dohromady novou bandu, která hraje moje autorské písně. Hrajeme i některé písně, které jsem zpívala s Techtle Mechtle, ale velká většina repertoáru je nová. Přijďte se podívat. Na klavír hraje a zpívá Anička Würtherlová - kterou nyní zastupuje Jana Honců, Karel Waska hraje na kontrabas, na saxofon hraje Filip Herejk a Markéta Krutská hraje na příčnou flétnu a saxofon, Jakub Koláček s námi bubnuje a zpívá!  Najdete nás na youtube i spotify. Nahrávky máme samozřejmě i na stránkách kapely.

 http://www.theacomingout.cz

http://www.theacomingout.cz
http://www.bandzone.cz

Molydury

Molydury byly původně založené jako sbor pro ty, kteří se označují za nezpěváky a tvrdí, že zpívat neumí a nemohou. Jenže se za těch několik let fungování z mnohých stali velmi zkušení zpěváci a tak se nyní s chutí pouštíme do složitého repertoáru a jiných výzev. V pondělí stále zkouší skupina, která je otevřena zájemcům, kteří se cítí být ve zpěvu zcela nezkušení. Pokud si tedy věříte ve zpěvu asi jako já na lyžích, nebo zpíváte v sebeobraně, klidně přijďte v pondělí. Pokud jste zkušení zpěváci a láká vás autorský repertoár, intenzivní práce s hlasem, nahrávání, natáčení klipů a další výzvy, ozvěte se nám. Aktuálně hledáme hluboký alt a mužské hlasy.

Zatím nás najdete jen na facebooku: https://www.facebook.com/molydury

Natočili jsme několik klipů a vše najdete na našem Youtube

Sborůvky

Od září 2018 vedu dětský sbor Sborůvky, který funguje pod Hlasohledem. Za sebou máme několik koncertů třeba i v Jazz Docku. Kapelu nám dělají krom profesionálních muzikantů i rodiče a tak je naše kapela pěkně velká. Natočili jsme klip k písni Pan Ivo má rád pivo. Koukněte :-) https://www.youtube.com/watch?v=HDi4jqFlDUE&t=13s

http://www.sboruvky.cz

Sborové noty

Jsem ráda živým hraným - zpívaným autorem. Nabízím tedy své sborové noty na stránce http://sborovenoty.cz . Koukněte! Najdete i rozezpívání, které vymýšlíme každý týden Sborůvkama a s Molydury. Not bude víc a víc...a víc... :-)

 

http://sborovenoty.cz

Lelia

Lelia navázala na Carillon a základem repertoáru tvořil romské a židovské písně v autorských úpravách. S touhle bandou jsem zpívala a tedy nezacláněla svým dirigováním. Bohužel jsme však pozastavili fungování, protože už toho bylo na mě moc. Hrála s námi  Jana Honců na klavír, Ondřej Jukl na baskytaru a na housle Luděk Hroch. 

Teď máme klip, koukněte. Je v české i anglické variantě.

https://www.youtube.com/watch?v=csoQYIU1G00&ab_channel=LeliaVoices

http://www.leliavoices.com

Jezinky

Jezinky byla tlupa šesti dívek a žen, které zpívají vícehlasé skladby jak autorské tak úpravy. Repertoár byl různorodý – od úprav lidových písní, přes romské, až k popu.

Nyní jsou neaktivní.

http://www.jezinky.eu
http://www.bandzone.cz

Carillon

Carillon skončil svou činnost v březnu 2019 a navázala na něj Lelia.

http://www.dps-carillon.com
http://www.bandzone.cz

Různé mé sborové skladby či úpravy lze slyšet v podání mnoha českých sborů. 

krl©2014 / foto: Jindra NetrestováBlanka Císařová