HUDBA

Některé z mých mých nahrávek si lze poslechnout na Soundcloud. Jsou zde nahrávky mých skladeb od různých interpretů a samozřejmě nahrávky písní, které zpívám já.

Thea & Coming Out

V listopadu 2016 jsem dala dohromady novou bandu, která hraje moje autorské písně. Hrajeme i některé písně, které jsem zpívala s Techtle Mechtle, ale velká většina repertoáru je nová. Přijďte se podívat. Na klavír hraje a zpívá Anička Würtherlová - kterou nyní zastupuje Jana Honců, Karel Waska hraje na kontrabas, na saxofon hraje Filip Herejk a Markéta Krutská hraje na příčnou flétnu a saxofon, Jakub Koláček s námi bubnuje a zpívá!  Najdete nás na youtube i spotify. Nahrávky máme samozřejmě i na stránkách kapely.

 http://www.theacomingout.cz

http://www.theacomingout.cz
http://www.bandzone.cz

Molydury

V pondělí a ve čtvrtek zkouším se sborem, který je určen primárně pro všechny, kteří si ve zpěvu věří asi jako já na lyžích, tedy vůbec :-). Postupně se však z nezpěváků stávají zpěváci a hlavně zažíváme mnoho radosti. Máme za sebou už nějaká vystoupení a budou další. Pokud zpíváte jen v sebeobraně a chcete to změnit, přijďte!

Zatím nás najdete jen na facebooku: https://www.facebook.com/molydury

Sborůvky

Od září 2018 vedu dětský sbor Sborůvky, který funguje pod Hlasohledem. Za sebou máme několik koncertů třeba i v Jazz Docku. Kapelu nám dělají krom profesionálních muzikantů i rodiče a tak je naše kapela pěkně velká. Natočili jsme klip k písni Pan Ivo má rád pivo. Koukněte :-) https://www.youtube.com/watch?v=HDi4jqFlDUE&t=13s

http://www.sboruvky.cz

Sborové noty

Jsem ráda živým hraným - zpívaným autorem. Nabízím tedy své sborové noty na stránce http://sborovenoty.cz . Koukněte! Najdete i rozezpívání, které vymýšlíme každý týden Sborůvkama a s Molydury. Not bude víc a víc...a víc... :-)

 

http://sborovenoty.cz

Lelia

Lelia navázala na Carillon a základem repertoáru tvoří romské a židovské písně v autorských úpravách. Tuhle bandu ale nediriguji, zpívám s ní. Tedy si můžete prohlédnout všechny zpěvačky a nebudu vám zaclánět :-). Doprovází nás Jana Honců na klavír, Ondřej Jukl na baskytaru Jakub Gabriel Rajnoch na kytaru a na housle Luděk Hroch. 

Teď máme nový klip, koukněte. Je v české i anglické variantě.

https://www.youtube.com/watch?v=csoQYIU1G00&ab_channel=LeliaVoices

http://www.leliavoices.com

Jezinky

Jezinky byla tlupa šesti dívek a žen, které zpívají vícehlasé skladby jak autorské tak úpravy. Repertoár byl různorodý – od úprav lidových písní, přes romské, až k popu.

Nyní jsou neaktivní.

http://www.jezinky.eu
http://www.bandzone.cz

Carillon

Carillon skončil svou činnost v březnu 2019 a navázala na něj Lelia.

http://www.dps-carillon.com
http://www.bandzone.cz

Různé mé sborové skladby či úpravy lze slyšet v podání českých sborů. Nejčastěji snad Besharomie Libora Sládka, Alikvotního sboru Spektrum, ale i mnoha jiných.

krl©2014 / foto: Jindra NetrestováBlanka Císařová