HUDBA

Naprostou většinu mých nahrávek si lze poslechnout na  . Jsou zde nahrávky mých skladeb od různých interpretů a samozřejmě nahrávky písní, které zpívám já.

Jsem ráda živým hraným - zpívaným autorem. Nabízím tedy své sborové noty na stránce http://sborovenoty.cz . Koukněte! Najdete i rozezpívání, které vymýšlíme každý týden se Sborůvkama. Not bude víc a víc...a víc... :-)

 

Sborové noty

Jsem ráda živým hraným - zpívaným autorem. Nabízím tedy své sborové noty na stránce http://sborovenoty.cz . Koukněte! Najdete i rozezpívání, které vymýšlíme každý týden se Sborůvkama. Not bude víc a víc...a víc... :-)

 

http://sborovenoty.cz

Thea & Coming Out

V listopadu 2016 jsem dala dohromady novou bandu, která hraje moje autorské písně. Hrajeme i některé písně, které jsem zpívala s Techtle Mechtle, ale velká většina repertoáru je nová. Přijďte se podívat. Na klavír hraje a zpíva Anička Würtherlová, Karel Waska hraje na kontrabas, na saxofon hraje zpívá Jiří Mottl a Markéta Krutská hraje na příčnou flétnu. První nahrávky najdete na bandzone. :-) www.bandzone.cz/theacomingout 

http://www.theacomingout.cz
http://www.bandzone.cz

Molydury

V pondělí zkouším se sborem, který je určen primárně pro všechny, kteří si ve zpěvu věří asi jako já na lyžích, tedy vůbec :-). Postupně se však z nezpěváků stávají zpěváci a hlavně zažíváme mnoho radosti. Koncert chystáme! Pokud zpíváte jen v sebeobraně a chcete to změnit, přijďte!

Zatím nás najdete jen na facebooku: https://www.facebook.com/molydury

Sborůvky

Od září 2018 vedu dětský sbor Sborůvky, který funguje pod Hlasohledem. 26.1. 2019 budeme mít první koncert. 

http://www.sboruvky.cz

Lelia

Lelia navázala na Carillon a základem repertoáru tvoří romské a židovské písně v autorských úpravách. Tuhle bandu ale nediriguji, zpívám s ní. Tedy si můžete prohlédnout všechny zpěvačky a nebudu vám zaclánět :-). Doprovází nás Jana Honců na klavír a Ondřej Jukl na baskytaru. Určitě přibudou další instrumentalisté.

Zatím jsme stihly natočit jednu autorskou píseň s i videoklipem. Podívejte: https://www.youtube.com/watch?v=dS2mQDHdDqM&fbclid=IwAR1FcKfTsHYVxToOitzzED9PIB6sgBgHfysnqwMTfhJqxE2fmdosZuLFGb0 

http://www.leliavoices.com

Carillon

Carillon skončil svou činnost v březnu 2019 a navázala na něj Lelia.

http://www.dps-carillon.com
http://www.bandzone.cz

Jezinky

Jezinky byla tlupa šesti dívek a žen, které zpívají vícehlasé skladby jak autorské tak úpravy. Repertoár byl různorodý – od úprav lidových písní, přes romské, až k popu.

Nyní jsou neaktivní.

http://www.jezinky.eu
http://www.bandzone.cz

Různé mé sborové skladby či úpravy lze slyšet v podání českých sborů. Nejčastěji snad Besharomie Libora Sládka, Alikvotního sboru Spektrum, ale i mnoha jiných.

krl©2014 / foto:Blanka Císařová